Dobrodziej dzieci

Gdańskie Stowarzyszenie Jaś i Małgosia

Image

Gdańskie Stowarzyszenie „Jaś i Małgosia” oraz Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego prowadzą działalność pożytku publicznego koncentrując się na niesieniu pomocy ludziom najbardziej potrzebującym wsparcia.

Ważną grupą docelową tej działalności są dzieci z niepełnosprawnościami oraz te, które wychowują się w rodzinach cierpiących biedę, których rodziców nie stać na spełnienie choćby podstawowych marzeń swoich pociech.

Zbieramy środki finansowe i rzeczowe celem ich przekazywania instytucjom i rodzinom z dziećmi, które najbardziej potrzebują takiej pomocy. Część potrzeb chcemy zaspokoić poprzez zakup niezbędnych rzeczy i bezpośrednie ich przekazanie dzieciom.

Liczymy na darowizny firm, instytucji, organizacji i pojedynczych ludzi o wielkim sercu, których nazywamy Dobrodziejami. I właśnie do tych Dobrodziejów zwracamy się z prośbą o udział w naszym działaniu i wsparcie finansowe lub rzeczowe tego co robimy.

Nie poprzestajemy na prośbach. Sami organizujemy koncerty, szkolenia i inne działania, z których dochód jest przeznaczany na te same cele.
Celem akcji Dobrodziej Dzieci jest promocja idei wspierania osób wymagających szczególnej pomocy, dzieci z niepełnosprawnościami, oraz z rodzin dysfunkcyjnych a także osób ze środowisk szczególnie ubogich. Chcemy także honorować osoby, instytucje, organizacje oraz firmy, które mają szczególne osiągnięcia w zakresie niesienia pomocy dzieciom.
Wydarzenie kierowane jest do społeczeństwa Pomorza, a także całej w Polski. Kolejne edycje planowane są w miastach Hanzeatyckich tj. Gdańsku, Toruniu, Krakowie i Elblągu.

nr konta:
CREDIT AGRICOLE  13 1940 1076 3039 7808 0000 0000

 

dla dzieci

DLA DZIECI

 

 

 

dla dzieci

DLA MŁODZIEŻY

 

 

 

dla dzieci

DLA DOROSŁYCH

 

 

 

dla dzieci

DLA SENIORA

 

 

 

Adres

Gdańskie Stowarzyszenie "Jaś i Małgosia"
ul. Gdyńskich Kosynierów 11,
80-866 Gdańsk

Kontakt

tel: +48 501 487 037
email: biuro@jasimalgosia.org.pl

nr konta:
13 1940 1076 3039 7808 0000 0000

Social media

gait

Copyright © 2024 Gdańskie Stowarzyszenie Jaś i Małgosia. Wszelkie prawa zastrzeżone.